Dzień 8 marca 2015 roku, juz po raz kolejny w Gminie Jakubów był obchodzony globalnie, jako Gminne Święto Kobiet. Tym razem gospodarzami uroczystości było Koło Gospodyń Wiejskich w Wiśniewie z p. Honoratą Gąsior, jako Przewodniczącą Koła na czele. Współorganizatorami tego przedsięwzięcia byli druhowie z OSP Wiśniew.

O godzinie 14.00 w szkole Podstawowej w Wiśniewie zebrały się przedstawicielki Urzędu, Kół Gospodyń Wiejskich, Kół Emerytów i Rencistów z terenu gminy, radne, sołtysowe, dyrektorki szkół, szefowe jednostek samorządowych z terenu gminy. Gościem specjalnym była Pani Maria Koc – Senator RP.

Oprócz wspaniałego poczęstunku, dla Pań przygotowany został program artystyczny w wykonaniu Władysława i Macieja Ruszpel z zespołu LUXUS, Czarka Wociala, Janusza Boruca i Anny Łaptiew-Pióro.

Panowie w osobach Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady, Zastępcy Wójta oraz Prezesa i Naczelnika OSP Wiśniew wręczyli wszystkim Paniom symbolicznego tulipana. Swoje okolicznościowe wiersze wygłosiły p. Krystyna Kupiec, p. Zofia Wojdyna oraz p. Celina Lichaniak.

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć z uroczystości.

Accessibility