15 października 2018 roku zakończyła się realizacja projektu pn. „Urządzenie i wyposażenie miejsca rekreacji, sportu i aktywnego wypoczynku, w tym siłowni zewnętrznej, w Rządzy”. W ramach zadania urządzono i wyposażono publiczne miejsce rekreacji, sportu i aktywnego wypoczynku na terenie sołectwa Rządza, tj. zakupiono i zamontowano ogólnodostępną i niekomercyjną infrastrukturę rekreacyjną i sportową, w tym siłownię zewnętrzną. Jako wyposażenie obiektu zakupione i zamontowane zostały urządzenia służące rekreacji, aktywnemu wypoczynkowi i uprawianiu sportu, tj. biegacz, orbitrek, wioślarz, stół do pingponga, stół do gry w szachy i chińczyka. Ponadto zakupione i zamontowane zostały: tablica informacyjna o zasadach korzystania z obiektu, kosz na śmieci, stojak na rowery oraz ławka parkowa.

Całkowita wartość projektu wyniosła 19 945,30 zł, z czego z wnioskowanej pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację projektu otrzymaliśmy dotację w wysokości 9 972,65 zł.

Zadanie pn. „Urządzenie i wyposażenie miejsca rekreacji, sportu i aktywnego wypoczynku, w tym siłowni zewnętrznej w Rządzy” współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”.

 

Accessibility