W imieniu Lokalnej Organizacji Turystycznej Wielki Gościniec Litewski oraz Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzynarodowym Turnieju Smaków na Zamku w Liwie, który odbędzie się w dniach 25 – 26 lipca br.

W ramach Turnieju odbędą się: konkursy na najsmaczniejszą potrawę regionalną na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego oraz na najciekawszy kulinarny prezent z podróży szlakiem WGL – „Gościniec z podróży”.
Ponadto imprezie będą towarzyszyły: degustacje, kiermasz kulinariów regionalnych, konkursy kulinarne, targ śniadaniowy i piknik nad Liwcem oraz liczne koncerty.

Gościem specjalnym Turnieju Smaków na Zamku w Liwie po raz drugi będzie znany kucharz i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak.
W Jury tegorocznej edycji imprezy zasiądzie m.in. znany dziennikarz włoski Giovanni Caldara, który podczas swojego pobytu w Polsce odwiedzi najciekawsze pod względem kulinarnym i kulturowym miejsca na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego, począwszy od Warszawy, poprzez wschodnie Mazowsze, aż po Podlasie.

W załączeniu przesyłamy regulaminy konkursów kulinarnych oraz kiermaszu organizowanych w ramach tego przedsięwzięcia.

potrawa2015_regulamin

potrawa2015_karta

gosciniec2015_regulamin

gosciniec2015_karta

kiermasz2015_regulamin

kiermasz2015_karta

Accessibility