W dniu 22 marca 2017 roku w Żarnówce odbyła się niecodzienna uroczystość – Pani Marianna Kopeć wieloletnia mieszkanka miejscowości Turek w gminie Jakubów – obecnie przebywająca u swojej córki w Żarnówce obchodziła 100-tną rocznicę urodzin.
Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji szanownej jubilatki, która odbyła się w pobliskim kościele Starokatolickim Mariawitów.
Po mszy wszyscy zebrani goście rozpoczęli świętowanie wyjątkowego jubileuszu.
W gronie najbliższej rodziny, Wójt Gminy Jakubów – Pani Hanna Wocial wraz z Przewodniczącą Komisji Budżetu, Rolnictwa i Oświaty – Panią Marzanną Kosieradzką oraz sołtysem miejscowości Turek – Panem Witoldem Krusiewiczem złożyli szanownej jubilatce życzenia, , przekazali na jej ręce pamiątkową statuetkę wraz z dyplomem oraz kwiaty. Następnie przedstawicielki ZUS-u dostarczyły Jubilatce wraz z życzeniami decyzję o specjalnej, honorowej podwyżce emerytury.
Wszyscy przybyli goście życzyli pani Mariannie kolejnych 100 lat życia w zdrowiu i tak świetnej kondycji. Pani Marianna pomimo swojego wieku cieszy się znakomitym zdrowiem, pogodą ducha i dobrym humorem. Jest otwartą i bardzo pogodną osobą, mamą czwórki dzieci, babcią siedmiorga wnuków i prababcią czternaściorga prawnucząt.
Patrząc na panią Mariannę aż trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 100 lat.
Gratulujemy tak pięknego wieku i wierzymy, że spotkamy się z panią Marianną na kolejnych urodzinach.

Opracowała: Monika Michalczyk

 

Accessibility