Multimedialna świetlica w Twojej miejscowości
Wygraj Pracownię Orange.

Fundacja Orange zaprasza do udziału w drugiej edycji programu społecznego Pracownie Orange. i programu społecznego Pracownie Orange.

Jeśli mieszkasz w niewielkim mieście lub wsi, wypełnij wniosek i wygraj multimedialną świetlicę – przyjazne, dobrze wyposażone miejsce dla mieszkańców, które pomożemy Wam prowadzić.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca 2015 na stronie www.pracownieorange.pl

Kto może zgłaszać się do programu? Kto może zgłaszać się do programu?
Mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły min. 5 osób, które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie Pracowni Orange z pożytkiem dla lokalnej społeczności.

Jak złożyć wniosek? Jak złożyć wniosek?
Przez stronę www.pracownieorange.pl – od 20 maja do 21 czerwca 2015r do 21 czerwca 2015r do 21 czerwca 2015r. Wskażcie nam lokal, który spełni wymagania techniczne do stworzenia Pracowni, zaprezentujcie plany na działania i przekonajcie nas, że to właśnie u Was ma powstać świetlica. Spośród zgłoszeń Komisja wybierze 50 najciekawszych, które zostaną poddane pod głosowanie internautów w lipcu. To oni wskażą 25 lokalizacji na nowe świetlice.

Co zyska Wasza miejscowość? Co zyska Wasza miejscowość?
Lokale wskazane przez zwycięskie grupy zostaną wyposażone w komputery, bezpłatny dostęp do Internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier, telewizory LCD oraz meble. Fundacja Orange zadba o wsparcie techniczne, zabezpieczenia antywirusowe sprzętu, a opiekunom świetlic zapewni merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów i grantów finansowych przez pierwsze dwa lata ich aktywności. Udział w programie jest ca Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Wszystko po to, aby Pracownia Orange była nie tylko miejscem rozwoju cyfrowych kompetencji, ale także wzmacniania więzi w Waszym mieście i aktywności dostosowanych do Waszych potrzeb. Wygraj Pracownię Orange dla Waszej miejscowości. Wygraj Pracownię Orange dla Waszej miejscowości.

Regulamin akcji i wniosek na www.pracownieorange.pl

Kontakt: Kontakt:
e-mail: info@pracownieorange.pl
infolinia: +48 502 091 977 (czynna pn.-pt. w godz. od 9.00 do 17.00)
czat online www.pracownieorange.pl

Accessibility