Mamy początek wakacji.. Jedni z nas mają już pewnie fantastyczne plany wyjazdów wypoczynkowych i innych sposobów spędzania miłego letniego czasu. Inni będą niestety nudzić się w domu tkwiąc przed komputerem, telewizorem czy klikając w klawiaturę telefonu.
Wychodząc na przeciw tym drugim, Klub Kolarski V-MAX z Mińska Mazowieckiego przedstawia ofertę na miłe aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu na rowerze. Właśnie uruchomiony został projekt ogólnodostępnych i darmowych treningów kolarskich dla dzieci z Powiatu Mińskiego  z klas II – VI prowadzonych przez trenera mińskiego Klubu – Jacka Tomkiewicza.
Już na początku wszystkich spotkań przeprowadzony zostanie wstępny przegląd techniczny rowerów. W trakcie zajęć położony zostanie nacisk nie tylko na kształtowanie umiejętności technicznych czy wydolnościowych, ale również na sprawne,  bezpieczne i zgodne z przepisami przemieszczanie się na rowerze. Nie zabraknie również czasu na wspólne wycieczki plenerowe. Dzieci które wykażą chęć dalszego rozwoju i pogłębiania kompetencji kolarskich mają otwartą drogę do wstąpienia w szeregi profesjonalnego Klubu Kolarskiego V-MAX rozpoczynając wspaniałą przygodę ze sportem.
Uczestnicy wakacyjnych treningów powinni mieć własny rower i kask. W myśl zasady, że „rower łączy pokolenia” obecność i uczestnictwo rodziców na zajęciach będzie mile widziane..
Terminy i miejsca spotkań:
– Janów k.Mińska Mazowieckiego – Poniedziałki godz. 13.30 {przed Szkołą Podstawową}
– Dębe Wielkie – Poniedziałki godz. 16.00 {przed Szkołą Podstawową}
– Drop k.Dobrego – Poniedziałki godz. 18.30 {przed Szkołą Podstawową}
Treningi dla „młodzieży zaawansowanej” oraz dorosłych odbywać się będą bez zmian w ramach „Szybkich Czwartków Kolarskich” w każdy czwartek o godz. 17.30 w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy do wspólnej zabawy  !!!
Jacek Tomkiewicz – Trener {tel. 604 631 851}

 

Accessibility