logotyp Mazowsze i Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 927/328/22 z dnia

7 czerwca 2022 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację w 2022 roku zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w obszarze „Działania na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, zadanie pn.: „Działania na rzecz seniorów w zakresie zwiększania samodzielności i przeciwdziałania zagrożeniu marginalizacją społeczną”.

Z przyjemnością informujemy, że oferta Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Jakubów pn. „Aktywizacja seniorów w gminie Jakubów” znalazła się na liście ofert dofinansowanych w kwocie 47 980,00 zł.

Zadanie zakłada stworzenie oferty kulturalnej, artystycznej i edukacyjnej dla 30 seniorów w wieku 55+ z terenu wiejskiego.

Celem zadania jest wzrost samodzielności i aktywności, a także przeciwdziałanie marginalizacji społecznej seniorów z terenu wiejskiego w powiecie mińskim. Zaplanowane zajęcia wpłyną pozytywnie na samopoczucie osób starszych, zwiększą ich aktywizację społeczną. Realizacja zadania umożliwi stworzenie warunków do aktywnego starzenia się, zwiększy dostępność oferty kulturalnej i rekreacyjnej dla osób starszych.

Koordynator projektu:
Marta Krusiewicz

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [136,91 KB]

Accessibility