Hanna Wocial

Wójt Gminy

  • Pokój nr 1
  • +48 25 758 20 22
  • h.wocial@jakubow.pl

Bogusław Dziedzic

Zastępca Wójta Gminy

Kierownik Referatu Oświatowo – Komunalnego

  • Pokój nr 2
  • b.dziedzic@jakubow.pl

Referat Oświatowo – Komunalny

Pracownicy na stanowiskach pomocniczych i obsługi

10 osób


Jolanta Wąsowska

Skarbnik Gminy

Główny Księgowy Budżetu, pełniący funkcję Kierownika Referatu Budżetu i Finansów

  • Pokój nr 15
  • +48 25 758 20 04
  • skarbnik@jakubow.pl

Referat Budżetu i Finansów

Grażyna Pytkowska

Stanowisko ds. księgowości budżetowej – Zastępca Głównego Księgowego

  • Pokój nr 14
  • +48 25 757 91 63
  • g.pytkowska@jakubow.pl

Dorota Dębowska

Stanowisko ds. księgowości oświatowej

  • Pokój nr 6
  • +48 25 25 757 91 61
  • d.debowska@jakubow.pl

Elżbieta Kruk

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

  • Pokój nr 14
  • +48 25 757 91 63
  • a.kruk@jakubow.pl

Sylwia Bartnicka

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

  • Pokój nr 16
  • +48 25 758 24 24
  • s.bartnicka@jakubow.pl

Ilona Paluch

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

  • Pokój nr 16
  • +48 25 757 24 24
  • i.paluch@jakubow.pl

Jolanta Jaglińska

Stanowisko ds. księgowości podatkowej i wymiaru zobowiązań pieniężnych

  • Pokój nr 6
  • +48 25 757 91 96
  • j.jaglinska@jakubow.pl

Ewelina Bankiewicz

Stanowisko ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych

  • Pokój nr 6
  • +48 25 757 91 96
  • e.bankiewicz@jakubow.pl

Albina Wolszczak

Stanowisko ds. zamówień publicznych i gospodarowania odpadami komunalnymi, wymiaru zobowiązań pieniężnych

  • Pokój nr 6
  • +48 25 757 91 96
  • a.wolszczak@jakubow.pl

Justyna Miłaczewska

Sekretarz Gminy

Kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego

  • Pokój nr 3
  • +48 25 758 24 03
  • j.milaczewska@jakubow.pl

Referat Organizacyjno – Administracyjny

Ewa Klepacka

Stanowisko ds. ewidencji działalności gospodarczej, promocji, sportu i świadczeń alimentacyjnych

  • Pokój nr 13
  • +48 25 758 20 41
  • e.klepacka@jakubow.pl

Grażyna Muszelik

Stanowisko ds. kadr i obsługi kasowej

  • Pokój nr 11
  • +48 25 757 91 29
  • g.muszelik@jakubow.pl

Joanna Rosłońska

Stanowisko ds. sekretariatu, obsługi organów Gminy

  • Pokój nr 1
  • +48 25 757 91 90
  • j.roslonska@jakubow.pl

Monika Michalczyk

Zastępstwo: Agnieszka Gogol

Stanowisko ds. wojskowych, ewidencji ludności, dowodów osobistych obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego

  • Pokój nr 10
  • +48 25 758 20 51
  • m.michalczyk@jakubow.pl

Marzena Rek

Kierownik Referatu Inwestycji z jednoczesnym prowadzeniem spraw z zakresu gospodarki nieruchomościami i komunalnej

  • Pokój nr 13
  • +48 25 758 20 57
  • m.rek@jakubow.pl

Referat Inwestycji

Zbigniew Marusa

Stanowisko ds.  rolnictwa, wodociągów i kanalizacji

  • Pokój nr 5
  • +48 25 757 91 50
  • g.marusa@jakubow.pl

Anna Czyżewska

Stanowisko ds. ochrony środowiska, PPOŻ oraz informacji niejawnych

  • Pokój nr 5
  • +48 25 757 91 50
  • a.czyzewska@jakubow.pl

Jacek Biaduń

Stanowisko ds. inwestycji drogowych

  • Pokój nr 13
  • +48 25 758 20 41
  • jacek@jakubow.pl

Marta Krusiewicz

Stanowisko ds. planowania przestrzennego i funduszy zewnętrznych

  • Pokój nr 13
  • +48 25 758 20 57
  • m.krusiewicz@jakubow.pl
Accessibility
#header, .wpb_revslider_element { -webkit-filter: grayscale(1); filter: grayscale(1); }