Informacja dla wystawców stoisk na Jakubinkach

W dniu 25 sierpnia 2024 roku w Jędrzejowie Nowym, odbędą się Dni Jakubowa Jakubinki w związku z tym zapraszamy do współuczestnictwa wystawców stoisk handlowych (lody, gofry, sorbety, wata cukrowa, popcorn, zabawki).
Deklarację wzięcia udziału ze wskazaniem asortymentu oraz wymiarów stoiska (m.b.) należy przesłać na adres: e.klepacka@jakubow.pl do dnia 9 sierpnia 2024 roku wraz z podaniem nr telefonu kontaktowego.

Godziny pracy Urzędu w dniu 29 marca 2024 roku

Informacja!

Informuję, że w dniu 29 marca 2024 roku

Urząd Gminy Jakubów będzie czynny do godziny 12.00.

Ponadto informuję, że w tym dniu wnioski o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania będą przyjmowanie w godzinach pracy Urzędu.

Wójt Gminy Jakubów

Informacja o zgromadzeniu organizowanym przez Mazowiecką Radę Wojewódzką NSZZ RI Solidarność

9 lutego 2024 r. od godziny 10:00 do godziny 18:00 odbędzie się Zgromadzenie organizowane przez Mazowiecką Radę Wojewódzką NSZZ RI Solidarność.

Zgromadzenie będzie polegało na przejeździe ciągnikami rolniczymi z miejscowości Trzebucza gm. Grębków drogą wojewódzką nr 697 do drogi krajowej nr 2 i następnie przez miejscowość Kałuszyn, Jędrzejów, Mińsk Mazowiecki do ronda w miejscowości Arynów w ciągu drogi nr 50- połączenie się jadących od ronda do ronda i zablokowanie ruchu do godz. 18:00 kiedy nastąpi rozwiązanie zgromadzenia.

Accessibility