Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jakubowie
Jakubów, ul. Mińska 15, Pokój nr 7
tel. (0-25) 757-91-64
e-mail: gops@jakubow.pl

Kierownik: Katarzyna Kwiatkowska

Statut GOPS
Pracownicy
Karty usług
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Informacja o Inspektorze Ochrony Danych

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Aktualności dotyczące GOPS

Program „Opieka wytchnieniowa” edycja 2022 – PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA

W związku z ogłoszonym naborem wniosków w ramach Funduszu Solidarnościowego na realizację Programu „Opieka wytchnieniowa" w 2022 roku, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jakubowie zaprasza do zgłaszania zapotrzebowania na usługi w ramach Programu do dnia 19 października 2021 r.

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy Jakubów

W dniu 9 września 2021 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jakubowie przeprowadził ostatnią akcję dystrybucji żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2020.

Dobry Start od ZUS

Od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się ZUS. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia trafią wyłącznie na rachunki bankowe.

„DOBRY START” na nowych zasadach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jakubowie informuje, iż Rada Ministrów przyjęła projekt rozporządzenia Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej zmieniającego zasady naboru wniosków do programu „Dobry Start” na rok szkolny 2021/2022. Zasadnicza zmianą jest to, iż wnioski będzie można składać tylko w formie elektronicznej, a obsługą w pełni zautomatyzowanego procesu zajmie się Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy Jakubów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jakubowie, informuje, iż w dniu 12 maja w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubowie, odbyła się kolejna w tym roku akcja dystrybucji żywności z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Pomoc wielkanocna

Wielkanoc to szczególny czas, wypełniony otuchą i nadzieją. W tym okresie nie można zapomnieć o najbardziej potrzebujących, szczególnie w trudnym czasie pandemii.

Zobacz więcej

Accessibility
#header, .wpb_revslider_element { -webkit-filter: grayscale(1); filter: grayscale(1); }