Plakat z tekstem: Niezwykle miło nam poinformować, że LGD Ziemi Mińskiej kolejny raz organizuje konkurs kulinarny dla mieszkańców naszego powiatu ( poza Miastem Mińsk Mazowiecki). W tym roku motywem przewodnim jest jabłko, które musi pojawiać się w składzie danej potrawy, jednak nie musi stanowić głównego składnika.

Niezwykle miło nam poinformować, że LGD Ziemi Mińskiej kolejny raz organizuje konkurs kulinarny dla mieszkańców naszego powiatu ( poza Miastem Mińsk Mazowiecki). W tym roku motywem przewodnim jest jabłko, które musi pojawiać się w składzie danej potrawy, jednak nie musi stanowić głównego składnika.

W tym roku w organizacji wspiera nas Gmina Latowicz. Toteż tam, w Domu Wiejskim ul. Rynek 1 Latowicz,  30.03.2023 r. od godziny 10.00 odbędzie się prezentacja i ocena potraw. W trakcie obrad jury przewidujemy występy artystyczne. ( czas trwania całego wydarzenia ok 3 -4 godz.) W trakcie wydarzenia przewidziany jest poczęstunek dla uczestników.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.03.2023 do godz. 12.00. na karcie zgłoszeniowej. Zgłoszenia należy wysłać e-mailem na adres biuro@lgdziemiminskiej.pl,  dosłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres biura ul. Tuwima 2a lok U3, 05-300 Mińsk. Maz.

Każdy uczestnik otrzyma upominek za udział w konkursie.

Uczestnicy będą rywalizować w 4 kategoriach:

  1. Zupy, dania główne
  2. Przystawki
  3. Napoje (napoje bezalkoholowe i alkoholowe typu nalewki, piwo i inne).
  4. Desery (ciasta i desery)

W każdej z kategorii przewidziane są nagrody: za I miejsce – bon 700 zł. za II miejsce bon 500 zł, III miejsce bon 400 zł.

Szczegóły zawiera regulamin.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową – https://lgdziemiminskiej.pl/konkurs-kulinarny-apple/

Załączniki

Accessibility