• Rada Gminy

    WYKAZ RADNYCH GMINY JAKUBÓW W VII KADENCJI 2014 – 2018

    Przewodniczący Rady Gminy – Krzysztof Domański
    Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Artur Sobótka

    NR OKRĘGU IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCE ZAMIESZKANIA
    1. Ślusarczyk Piotr Jakubów
    2. Sobótka Artur Jakubów
    3. Bodecki Sławomir Józefin
    4. Kosakowska Anna Bożena Łaziska
    5. Matejkowska Bogusława Moczydła
    6. Stachowicz Marek Aleksandrów
    7. Kot Jacek Jędrzejów Nowy
    8. Oklesiński Krzysztof Jędrzejów Stary
    9. Biegalski Tomasz Mistów
    10. Domański Krzysztof Mistów
    11. Ciarkowski Piotr Anielinek
    12. Prymek Sylwester Ludwinów
    13. Kopczyński Dariusz Wiśniew
    14. Nowak Wojciech Rządza
    15. Kosieradzka Marzanna Nart

  • Stałe komisje Rady Gminy

    1. Komisja Budżetu, Rolnictwa, Oświaty:
    Przewodniczący – Marzanna Kosieradzka
    Zastępca Przewodniczącego – Artur Sobótka

    2. Komisja Rewizyjna:
    Przewodniczący – Anna Kosakowska
    Zastępca Przewodniczącego – Dariusz Kopczyński

    Zadania Komisji:

    1. Komisja kontroluje działalność Wójta i jednostek organizacyjnych gminy pod względem legalności, gospodarności, rzetelności i celowości, oraz zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym.
    2. Komisja, kontrolując działalność Wójta i jednostek organizacyjnych gminy bada w szczególności gospodarkę finansową; w tym wykonanie budżetu gminy.
    3. Komisja wykonuje inne zadania kontrolne na zlecenie Rady w zakresie i w formach wskazanych w uchwałach Rady.
    4. Komisja opiniuje wykonanie budżetu gminy i występuje z wnioskiem do Rady w sprawie udzielenia lub nieudzielania absolutorium Wójtowi Gminy.
    5. Komisja opiniuje na piśmie wniosek o odwołanie Wójta Gminy.

  • Doraźne Komisje Rady Gminy

    Komisja Statutowa:
    Przewodniczący – Tomasz Biegalski

  • SOŁECTWA

    Aktualnie funkcje Sołtysów w Gminie pełnią:

    SOŁECTWO IMIĘ i NAZWISKO ADRES TELEFON
    Aleksandrów Włodzimierz Aniszewski Aleksandrów 21 757 94 61
    730 532 432
    Anielinek Janina Wiktorowicz Anielinek 26 757 91 23
    Antonina Remigiusz Suchenek Antonina 13A 600 578 630
    Brzozówka Sławomir Gołębiowski Brzozówka 1 757 91 14
    503 339 395
    Budy Kumińskie Krzysztof Trzeciak Budy Kumińskie 15 752 62 88
    507 728 771
    Góry Anna Wąsak Góry 9 752 62 48
    Izabelin Leszek Miąsek Izabelin 4C 509 127 391
    Jakubów Tadeusz Kunka Jakubów
    ul. Spacerowa 19
    757 91 55
    Jędrzejów Nowy Elżbieta Gromulska Jędrzejów Nowy 15 757 98 58
    694 625 144
    Jędrzejów Stary Lidia Wanat Konca Jędrzejów Stary 37 757 98 42
    Józefin Krystyna Bakuła Józefin 10a 506 909 764
    Kamionka Irena Królak Kamionka 24 504 188 499
    Leontyna Mariusz Czajka Leontyna 32 512 719 799
    Ludwinów Marek Najman Ludwinów 9 25 752 80 56
    790 779 708
    Łaziska Bogdan Królak Łaziska 21 752 85 63
    518 125 678
    Mistów Renata Podsiadły Mistów
    ul. Strażacka 4
    757 94 15
    539 303 427
    Moczydła Włodzimierz Czyż Moczydła 6 757 94 30
    511 072 756
    Nart Marzanna Kosieradzka Nart 12 517 868 174
    Przedewsie Jerzy Jeznacki Przedewsie 2 7579896
    601 788 928
    Rządza Agata Sobotka Rządza 26 757 93 01
    518 823 314
    Szczytnik Marta Wojciechowska Szczytnik 3A 757 90 13
    511 304 624
    Strzebula Andrzej Żaboklicki Strzebula 16 752 87 56
    512 583 243
    Turek Witold Krusiewicz Turek 32A 757 93 48
    697 482 329
    Tymoteuszew Maciej Łoboda Tymoteuszew 8 752 85 61
    Wiśniew Dariusz Kopczyński Wiśniew 38 602 743 171
    Wola Polska Mariola Damentka Wola Polska 23A 752 85 46
    506 259 551

Accessibility