• Rada Gminy

    WYKAZ RADNYCH GMINY JAKUBÓW W VII KADENCJI 2018 – 2023

    NR IMIĘ I NAZWISKO ADRES E-MAIL FUNKCJA
    1. Sobótka Artur a.sobotka@jakubow.pl Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    2. Bodecki Sławomir s.bodecki@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    3. Bziuk Ewa e.bziuk@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    4. Matejkowska Bogusława b.matejkowska@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    5. Miąsek Leszek l.miasek@jakubow.pl Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    Członek Komisji Rewizyjnej
    6. Stachowicz Marek m.stachowicz@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    7. Kot Jacek j.kot@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    8. Wocial Bartłomiej b.wocial@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    9. Paluch Krzysztof k.paluch@jakubow.pl Wiceprzewodniczący Komisji BRO
    10. Domański Krzysztof k.domanski@jakubow.pl Przewodniczący Rady Gminy Jakubów
    11. Ciarkowski Piotr p.ciarkowski@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    12. Dąbroś Wanda w.dabros@jakubow.pl Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg,Wniosków i Petycji
    Członek Komisji Rewizyjnej
    13. Kopczyński Dariusz d.kopczynski@jakubow.pl Wiceprzewodniczący KomisjiRewizyjnej
    14. Jagliński Piotr p.jaglinski@jakubow.pl Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jakubów
    15. Kosieradzka Marzanna m.kosieradzka@jakubow.pl Przewodnicząca Komisji BRO
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

  • SOŁECTWA

    Aktualnie funkcje Sołtysów w Gminie pełnią:

    SOŁECTWO IMIĘ i NAZWISKO KOD POCZTOWY
    ADRES
    Aleksandrów Michał Sap 05-306 Jakubów Aleksandrów
    Anielinek Dorota Dębowska 05-306 Jakubów Anielinek
    Antonina Remigiusz Suchenek 05-306 Jakubów Antonina
    Brzozówka Sławomir Gołębiowski 05-306 Jakubów Brzozówka
    Budy Kumińskie Arkadiusz Trzeciak 05-306 Jakubów Budy Kumińskie
    Góry Anna Wąsak 05-306 Jakubów Góry
    Izabelin Leszek Miąsek 05-306 Jakubów Izabelin
    Jakubów Renata Gałązka 05-306 Jakubów Jakubów
    Jędrzejów Nowy Elżbieta Gromulska 05-306 Jakubów Jędrzejów Nowy
    Jędrzejów Stary Jolanta Gzowska 05-306 Jakubów Jędrzejów Stary
    Józefin Krystyna Bakuła 05-306 Jakubów Józefin
    Kamionka Emil Adamkiewicz 05-306 Jakubów Kamionka
    Leontyna Kamil Ankersztajn 05-306 Jakubów Leontyna
    Ludwinów Marta Krusiewicz 05-306 Jakubów Ludwinów
    Łaziska Bogdan Królak 05-306 Jakubów Łaziska
    Mistów Renata Podsiadły 05-306 Jakubów Mistów
    Moczydła Włodzimierz Czyż 05-306 Jakubów Moczydła
    Nart Marzanna Kosieradzka 05-306 Jakubów Nart
    Przedewsie Katarzyna Sikorska 05-306 Jakubów Przedewsie
    Rządza Agata Sobotka 05-306 Jakubów Rządza
    Szczytnik Marta Wojciechowska 05-306 Jakubów Szczytnik
    Strzebula Andrzej Żaboklicki 05-306 Jakubów Strzebula
    Turek Witold Krusiewicz 05-306 Jakubów Turek
    Tymoteuszew Maciej Łoboda 05-306 Jakubów Tymoteuszew
    Wiśniew Dariusz Kopczyński 05-306 Jakubów Wiśniew
    Wola Polska Mariola Damentka 05-306 Jakubów Wola Polska

Accessibility
#header, .wpb_revslider_element { -webkit-filter: grayscale(1); filter: grayscale(1); }