• Rada Gminy

    WYKAZ RADNYCH GMINY JAKUBÓW W VII KADENCJI 2018 – 2023

    NR IMIĘ I NAZWISKO ADRES E-MAIL FUNKCJA
    1. Sobótka Artur a.sobotka@jakubow.pl Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    2. Bodecki Sławomir s.bodecki@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    3. Bziuk Ewa e.bziuk@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    4. Matejkowska Bogusława b.matejkowska@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    5. Miąsek Leszek l.miasek@jakubow.pl Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    Członek Komisji Rewizyjnej
    6. Stachowicz Marek m.stachowicz@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    7. Kot Jacek j.kot@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    8. Wocial Bartłomiej b.wocial@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    9. Paluch Krzysztof k.paluch@jakubow.pl Wiceprzewodniczący Komisji BRO
    10. Domański Krzysztof k.domanski@jakubow.pl Przewodniczący Rady Gminy Jakubów
    11. Ciarkowski Piotr p.ciarkowski@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    12. Dąbroś Wanda w.dabros@jakubow.pl Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg,Wniosków i Petycji
    Członek Komisji Rewizyjnej
    13. Kopczyński Dariusz d.kopczynski@jakubow.pl Wiceprzewodniczący KomisjiRewizyjnej
    14. Jagliński Piotr p.jaglinski@jakubow.pl Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jakubów
    15. Kosieradzka Marzanna m.kosieradzka@jakubow.pl Przewodnicząca Komisji BRO
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

  • SOŁECTWA

    Aktualnie funkcje Sołtysów w Gminie pełnią:

    SOŁECTWO IMIĘ i NAZWISKO ADRES TELEFON
    Aleksandrów Włodzimierz Aniszewski Aleksandrów 21 757 94 61
    730 532 432
    Anielinek Janina Wiktorowicz Anielinek 26 757 91 23
    Antonina Remigiusz Suchenek Antonina 13A 600 578 630
    Brzozówka Sławomir Gołębiowski Brzozówka 1 757 91 14
    503 339 395
    Budy Kumińskie Krzysztof Trzeciak Budy Kumińskie 15 752 62 88
    507 728 771
    Góry Anna Wąsak Góry 9 752 62 48
    Izabelin Leszek Miąsek Izabelin 4C 509 127 391
    Jakubów Tadeusz Kunka Jakubów
    ul. Spacerowa 19
    757 91 55
    Jędrzejów Nowy Elżbieta Gromulska Jędrzejów Nowy 15 757 98 58
    694 625 144
    Jędrzejów Stary Lidia Wanat Konca Jędrzejów Stary 37 757 98 42
    Józefin Krystyna Bakuła Józefin 10a 506 909 764
    Kamionka Irena Królak Kamionka 24 504 188 499
    Leontyna Mariusz Czajka Leontyna 32 512 719 799
    Ludwinów Marek Najman Ludwinów 9 25 752 80 56
    790 779 708
    Łaziska Bogdan Królak Łaziska 21 752 85 63
    518 125 678
    Mistów Renata Podsiadły Mistów
    ul. Strażacka 4
    757 94 15
    539 303 427
    Moczydła Włodzimierz Czyż Moczydła 6 757 94 30
    511 072 756
    Nart Marzanna Kosieradzka Nart 12 517 868 174
    Przedewsie Jerzy Jeznacki Przedewsie 2 7579896
    601 788 928
    Rządza Agata Sobotka Rządza 26 757 93 01
    518 823 314
    Szczytnik Marta Wojciechowska Szczytnik 3A 757 90 13
    511 304 624
    Strzebula Andrzej Żaboklicki Strzebula 16 752 87 56
    512 583 243
    Turek Witold Krusiewicz Turek 32A 757 93 48
    697 482 329
    Tymoteuszew Maciej Łoboda Tymoteuszew 8 752 85 61
    Wiśniew Dariusz Kopczyński Wiśniew 38 602 743 171
    Wola Polska Mariola Damentka Wola Polska 23A 752 85 46
    506 259 551

Accessibility
#header, .wpb_revslider_element { -webkit-filter: grayscale(1); filter: grayscale(1); }