• Rada Gminy

    WYKAZ RADNYCH GMINY JAKUBÓW W VII KADENCJI 2018 – 2023

    NR IMIĘ I NAZWISKO ADRES E-MAIL FUNKCJA
    1. Sobótka Artur a.sobotka@jakubow.pl Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    2. Bodecki Sławomir s.bodecki@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    3. Bziuk Ewa e.bziuk@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    4. Matejkowska Bogusława b.matejkowska@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    5. Miąsek Leszek l.miasek@jakubow.pl Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    Członek Komisji Rewizyjnej
    6. Stachowicz Marek m.stachowicz@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    7. Kot Jacek j.kot@jakubow.pl Członek Komisji BRO
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    8. Wocial Bartłomiej b.wocial@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    9. Paluch Krzysztof k.paluch@jakubow.pl Wiceprzewodniczący Komisji BRO
    10. Domański Krzysztof k.domanski@jakubow.pl Przewodniczący Rady Gminy Jakubów
    11. Ciarkowski Piotr p.ciarkowski@jakubow.pl Członek Komisji Rewizyjnej
    12. Dąbroś Wanda w.dabros@jakubow.pl Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg,Wniosków i Petycji
    Członek Komisji Rewizyjnej
    13. Kopczyński Dariusz d.kopczynski@jakubow.pl Wiceprzewodniczący KomisjiRewizyjnej
    14. Jagliński Piotr p.jaglinski@jakubow.pl Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jakubów
    15. Kosieradzka Marzanna m.kosieradzka@jakubow.pl Przewodnicząca Komisji BRO
    Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

  • SOŁECTWA

    Aktualnie funkcje Sołtysów w Gminie pełnią:

    SOŁECTWO IMIĘ i NAZWISKO ADRES TELEFON
    Aleksandrów Michał Sap Aleksandrów 47 B 504 394 010
    Anielinek Janina Wiktorowicz Anielinek 26 757 91 23
    Antonina Remigiusz Suchenek Antonina 13A 600 578 630
    Brzozówka Sławomir Gołębiowski Brzozówka 1 503 339 395
    Budy Kumińskie Arkadiusz Trzeciak Budy Kumińskie 15 789 471 156
    Góry Anna Wąsak Góry 9 752 62 48
    Izabelin Leszek Miąsek Izabelin 4C 509 127 391
    Jakubów Renata Gałązka Jakubów
    ul. Mińska 6
    603 053 470
    Jędrzejów Nowy Elżbieta Gromulska Jędrzejów Nowy 15 694 625 144
    Jędrzejów Stary Jolanta Gzowska Jędrzejów Stary 49 694 181 751
    Józefin Krystyna Bakuła Józefin 10a 506 909 764
    Kamionka Emil Adamkiewicz Kamionka 17A 502 920 996
    Leontyna Kamil Ankersztajn Leontyna 28 668 277 159
    Ludwinów Marta Krusiewicz Ludwinów 53 507 974 710
    Łaziska Bogdan Królak Łaziska 21 518 125 678
    Mistów Renata Podsiadły Mistów
    ul. Strażacka 4
    539 303 427
    757 94 15,757 90 22
    Moczydła Włodzimierz Czyż Moczydła 6 511 072 756
    Nart Marzanna Kosieradzka Nart 12 517 868 174
    Przedewsie Katarzyna Sikorska Przedewsie 6 510 558 123
    Rządza Agata Sobotka Rządza 26 518 823 314
    Szczytnik Marta Wojciechowska Szczytnik 3A 511 304 624
    Strzebula Andrzej Żaboklicki Strzebula 16 512 583 243
    Turek Witold Krusiewicz Turek 32A 601 407 372
    Tymoteuszew Maciej Łoboda Tymoteuszew 8 752 85 61
    Wiśniew Dariusz Kopczyński Wiśniew 38 602 743 171
    Wola Polska Mariola Damentka Wola Polska 23A 506 259 551

Accessibility
#header, .wpb_revslider_element { -webkit-filter: grayscale(1); filter: grayscale(1); }