Na początku czerwca dzieci ze szkoły podstawowej w Wiśniewie mogły obejrzeć spektakl teatralny Pamuk w wykonaniu tatarskiej grupy teatralnej współpracującej z gminą Jakubów w ramach projektu . „COOLtura jest COOL.
logotypy i napis: „Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”

Na początku czerwca dzieci ze szkoły podstawowej w Wiśniewie mogły obejrzeć spektakl teatralny Pamuk w wykonaniu tatarskiej grupy teatralnej współpracującej z gminą Jakubów w ramach projektu . „COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów”. Przestawienie słowno-muzyczne odkrywało przez mieszkańcami gminy Jakubów dziedzictwo kulturowe mniejszości tatarskiej. Celem spotkania było zapewnienie społeczności lokalnej udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Spektakl był jednym z działań realizowanych w ramach w projektu pn. „COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów”, współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Logotypy i napis: Projekt jest dofinansowany w ramach Programu „Kultura”, Działanie 2 „Poprawa dostępu do kultury i sztuki” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.
Accessibility