Wraz z początkiem grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Jakubowie rozpoczęła przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zapraszając mieszkańców gminy Jakubów do udziału w warsztatach tworzenia szopek bożonarodzeniowych. Do pracy twórczej chętnie zabrały się dzieci oraz dorośli.

Wraz z początkiem grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Jakubowie rozpoczęła przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zapraszając mieszkańców gminy Jakubów do udziału w warsztatach tworzenia szopek bożonarodzeniowych. Do pracy twórczej chętnie zabrały się dzieci oraz dorośli. Wszyscy uczestnicy warsztatów wykonali własnoręcznie szopki na drewnie z wykorzystaniem wielu naturalnych materiałów. Powstałe prace będzie można obejrzeć podczas wystawy 17 grudnia 2023 r.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów” współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Paulina Piotrowska

logotypylogotypy
Accessibility