plakat z tekstem Gmina Jakubów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach tanecznych realizowanych w ramach projektu pn. „COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów”. Planowany okres realizacji: styczeń 2023 – kwiecień 2024 (16 miesięcy: 5h warsztatów (1h dla każdej grupy i 2h wspólnie)/5 razy w miesiącu. Łącznie: 400h warsztatów); Ramowy program warsztatów: a) wizerunek sceniczny zespołu (zachowania, postawy); b) komunikacja zespołu na scenie i podczas występu (werbalna, niewerbalna); c) radzenie sobie w trudnych sytuacjach scenicznych; d) praca na scenie i ruch sceniczny; e) nauka podstawowych i uproszczonych figur różnych stylów tanecznych, f) opracowywanie prostych układów tanecznych do wybranych utworów, g) opracowanie układu tanecznego na różnego rodzaju występy. Liczba miejsc: jest ograniczona i wynosi: 30 uczestników (3 grupy po 10 osób), o zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia pod nr tel. 25 758 20 41.

Gmina Jakubów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach tanecznych realizowanych w ramach projektu pn.
„COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów”.

Planowany okres realizacji:
styczeń 2023 – kwiecień 2024 (16 miesięcy: 5h warsztatów (1h dla każdej grupy i 2h wspólnie)/5 razy w miesiącu. Łącznie: 400h warsztatów);

Ramowy program warsztatów:
a) wizerunek sceniczny zespołu (zachowania, postawy);
b) komunikacja zespołu na scenie i podczas występu (werbalna, niewerbalna);
c) radzenie sobie w trudnych sytuacjach scenicznych;
d) praca na scenie i ruch sceniczny;
e) nauka podstawowych i uproszczonych figur różnych stylów tanecznych,
f) opracowywanie prostych układów tanecznych do wybranych utworów,
g) opracowanie układu tanecznego na różnego rodzaju występy.

Liczba miejsc: jest ograniczona i wynosi: 30 uczestników (3 grupy po 10 osób), o zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia pod nr tel. 25 758 20 41.

Accessibility