Jakość powietrza przekłada się w znacznym stopniu na zdrowie ludzi. Zanieczyszczenia powietrza nie są problemem lokalnym, ponieważ powietrze nie zna granic. Największym wrogiem czystego powietrza jest smog, główną przyczyną jego powstawania jest niska emisja, czyli spaliny samochodowe oraz dym z kominów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych. Przekazujemy Państwu poradnik zawierający najczęściej zadawane pytania o uchwałę antysmogową abyśmy wspólnie mogli podejmować działania, które przyczynią się do poprawy jakości powietrza.

Jakość powietrza przekłada się w znacznym stopniu na zdrowie ludzi. Zanieczyszczenia powietrza nie są problemem lokalnym, ponieważ powietrze nie zna granic.

Największym wrogiem czystego powietrza jest smog, główną przyczyną jego powstawania jest niska emisja, czyli spaliny samochodowe oraz dym z kominów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych.

Przekazujemy Państwu poradnik zawierający najczęściej zadawane pytania o uchwałę antysmogową abyśmy wspólnie mogli podejmować działania, które przyczynią się  do poprawy jakości powietrza.

Accessibility