Zdjęcia przedstawiają relację z koncertu w sali OSP Jakubów. Występujący i goście na krzesłach.
logotypy i napis: „Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”

W ramach realizowanego przez gminę Jakubów projektu COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów w Jakubowie odbył się wyjątkowy recital Małgorzaty Bańki, kompozytorki, pianistki i wokalistki. Podczas koncertu artystka zaprezentowała utwory do poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Haliny Poświatowskiej. Słuchacze koncertu zostali zabrani na przez artystkę na urocze rendez-vous również z piosenką francuską. Wysłuchali przepięknych piosenek o miłości m.in. z repertuaru Edith Piaf, Joe Dassin, Zaz. Artystka poruszyła słuchaczy ujmującą, pełną wdzięku aparycją  i piękną barwą głosu, porywając do wspólnego śpiewu i współprzeżywania koncertu.

Gospodarzem recitalu była pani Hanna Wocial – Wójt Gminy Jakubów.

Wydarzenie było jednym z działań w projekcie pn. COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów, współfinansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021
i Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru  Gospodarczego na lata 2014-2021.

Serdecznie dziękujemy obecnym za udział  w wydarzeniu i zapraszamy do uczestnictwa  w kolejnych działaniach projektowych.

P. Piotrowska

Logotypy i napis: Projekt jest dofinansowany w ramach Programu „Kultura”, Działanie 2 „Poprawa dostępu do kultury i sztuki” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.
Accessibility