MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY JAKUBÓW

W Gminie Jakubów 22 marca 2021 roku ruszyła akcja przekazania mieszkańcom gminy Jakubów maseczek, które otrzymaliśmy z Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych 20 400 sztuk maseczek medycznych trójwarstwowych dla mieszkańców naszej gminy zatem na jedną osobę przysługują nieodpłatnie 4 sztuki maseczek.
Serdecznie dziękujemy druhom ochotnikom z wszystkich jednostek z terenu gminy Jakubów, pracownikom Urzędu Gminy Jakubów, którzy się włączyli do akcji, za pomoc i za zaangażowanie przy rozprowadzaniu maseczek.

SZCZEPIENIA WSPIERAJĄ STRAŻACY Z GMINY JAKUBÓW – ROZWOŻĄC ULOTKI

Do Gminy Jakubów trafiły ulotki informacyjne Narodowego Programu Szczepień. Druhowie 22 marca 2021 roku rozpoczęli dostarczanie ich mieszkańcom.
Strażacy ochotnicy rozpoczęli przekazywanie ulotek mieszkańcom naszej gminy w ramach akcji #SZCZEPIMYSIĘ”. Materiały informacyjne będą sukcesywnie trafiały do mieszkańców gminy. Każde domostwo otrzyma ulotkę informującą w jaki sposób zapisać się na szczepienie oraz jakie są możliwości pomocy w transporcie do punktu szczepień. Na ulotkach obok informacji o tym, jak zapisać się na szczepienie znajduje się numer telefonu do koordynatora gminnego akcji – osoby służącej pomocą.

Bardzo dziękuję w imieniu własnym oraz całej społeczności Naszej gminy Jakubów strażakom ochotnikom, którzy włączyli się do akcji #SZCZEPIMYSIĘ i dystrybucji maseczek. Poświecili swój czas i pomogli w rozwiezieniu ulotek i maseczek, w szczególności dziękujemy:
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubowie
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Jędrzejowie Nowym
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludwinowie
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Mistowie
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Moczydłach
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniewie

Kolejny raz strażacy udowodnili Nam, że zawsze możemy na nich liczyć! Dziękuję!
Pamiętajcie, Dobro Wraca!!!

/-/ Hanna Wocial
Wójt Gminy Jakubów

 

Accessibility