To już tradycja, że Hanna Wocial - Wójt Gminy Jakubów w sposób szczególny wita pierwsze urodzone w danym roku dziecko. W bieżącym roku na pierwszego mieszkańca, gmina i starszy brat Michał, czekali do 4 stycznia. Tego dnia przyszedł na świat Kacperek Czyżewski z Jakubowa.

To już tradycja, że Hanna Wocial – Wójt Gminy Jakubów w sposób szczególny wita pierwsze urodzone w danym roku dziecko. W bieżącym roku na pierwszego mieszkańca, gmina i starszy brat Michał, czekali do 4 stycznia. Tego dnia przyszedł na świat Kacperek Czyżewski z Jakubowa.
Szczęśliwych rodziców Państwa Małgorzatę i Piotra w imieniu Pani Wójt, odwiedziłi: Krzysztof Domański – Przewodniczący Rady Gminy wraz z Justyną Miłaczewską – Sekretarzem Gminy Jakubów, którzy przekazali na ręce rodziców kwiaty, a wraz z nimi serdeczne życzenia i gratulacje oraz bon pieniężny na kwotę 700 złotych z przeznaczeniem na potrzeby dziecka.

Witamy Maluszka na świecie, a rodzicom serdecznie gratulujemy! Życzymy wiele szczęścia, radości, wyjątkowych chwil, jak również odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

Opracowała:
Agnieszka Gogol

 

Accessibility