Konferencja podsumowująca projekt ,,COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów”.

Po wielu miesiącach pracy nad projektem „COOLtura jest COOL. Poprawa dostępu do kultury i sztuki mieszkańców Gminy Jakubów i Gminy Stanisławów”, współfinansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przyszedł czas na podsumowanie jego osiągnięć.

Ostatnia sesja Rady Gminy Jakubów w VIII kadencji

Miniona kadencja samorządowa Gminy Jakubów rozpoczęła się 22 listopada 2018 r. Była to dotychczas najdłuższa kadencja w historii, gdyż trwała blisko 5,5 roku. Ten okres przyniósł jednak za sobą szereg wyzwań i nieoczekiwanych wydarzeń, które wywarły wpływ na życie mieszkańców Gminy Jakubów.

Remont ul. Klonowej w Jakubowie

17  kwietnia 2024 roku rozpoczęły się prace związane z remontem drogi gminnej  w miejscowości Jakubów (ul. Klonowa), realizowane w ramach inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Leontyna oraz remont dróg gminnych w miejscowości Jakubów, Szczytnik, Wola Polska, Przedewsie, gmina Jakubów”. Zadanie  współfinansowane jest ze środków Województwa Mazowieckiego jest w ramach   Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

Accessibility