Galeria zdjęć ze spektaklu teatralnego pt. „Czerwone sukienki”, który odbył się w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubowie w dniu 6 listopada 2022 roku.

Kultura pod strzechy – spektakl teatralny w Gminie Jakubów

W Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubowie w dniu 6 listopada 2022 roku odbył się spektakl teatralny pt. „Czerwone sukienki” realizowany w ramach wydarzenia „Kultura pod strzechy – spektakle teatralne w Gminie Jakubów”. Gospodarzami spektaklu były Pani Hanna Wocial – Wójt Gminy Jakubów oraz Pani Paulina Piotrowska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jakubowie.

To już tradycja, że Hanna Wocial - Wójt Gminy Jakubów w sposób szczególny wita pierwsze urodzone w danym roku dziecko. W bieżącym roku na pierwszego mieszkańca, gmina i starszy brat Michał, czekali do 4 stycznia. Tego dnia przyszedł na świat Kacperek Czyżewski z Jakubowa.

Pierwsze dziecko w Gminie Jakubów w 2021 roku

To już tradycja, że Hanna Wocial – Wójt Gminy Jakubów w sposób szczególny wita pierwsze urodzone w danym roku dziecko. W bieżącym roku na pierwszego mieszkańca, gmina i starszy brat Michał, czekali do 4 stycznia. Tego dnia przyszedł na świat Kacperek Czyżewski z Jakubowa.

Accessibility