Dokumentacja fotograficzna odnowionej świetlicy wiejskiej w Budach Kumińskich.
Logotyp PSE S.A. oraz Programu Wzmocnij Swoje Otoczenie

Z radością informujemy, że budynek świetlicy wiejskiej w Budach Kumińskich został odnowiony – ocieplono ściany, wykonano elewację zewnętrzną i wyremontowano dach. Projekt zrealizowano w ramach dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Gmina Jakubów na działania otrzymała grant w wysokości 20 000 zł.
Po remoncie budynek stał się doskonałym miejscem na organizację imprez rekreacyjnych, kulturalnych, warsztatów i spotkań okolicznościowych mieszkańców oraz Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich w Budach Kumińskich i innych organizacji społecznych, bez względu na porę roku i temperaturę na zewnątrz. Świetlica zyskała nowy, odświeżony wygląd.
Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl i www.wzmocnijotoczenie.pl.

Accessibility