Galeria zdjęć ze spektaklu teatralnego pt. „Czerwone sukienki”, który odbył się w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubowie w dniu 6 listopada 2022 roku.

Kultura pod strzechy – spektakl teatralny w Gminie Jakubów

W Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jakubowie w dniu 6 listopada 2022 roku odbył się spektakl teatralny pt. „Czerwone sukienki” realizowany w ramach wydarzenia „Kultura pod strzechy – spektakle teatralne w Gminie Jakubów”. Gospodarzami spektaklu były Pani Hanna Wocial – Wójt Gminy Jakubów oraz Pani Paulina Piotrowska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jakubowie.

NA ZDJĘCIACH WIDAĆ PRZEDSTAWICIELI kgw I osp PODPISUJĄCYCH DOKUMENTY I POZUJĄCYCH DO ZDJĘĆ

Wsparcie województwa dla KGW I OSP

Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 roku, zadania publicznego Województwa Mazowieckiego w obszarze ,,Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych’’ zadanie pn. ,,Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie’’.

Zdjęcie przedstawia poczty sztandarowe Straży z terenu Gminy Jakubów wraz z Proboszczem Parafii Mistów - Ojcem Marcinem Borządkiem.

Dzień Strażaka

Dzień Strażaka to święto, obchodzone 4 maja w Dzień Świętego Floriana – patrona strażaków. Z tej okazji dokładnie w tym dniu druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Jakubów uczestniczyli we Mszy Świętej.

Accessibility